Price: NT$239
Original Price: NT$457
| Color | CFR976 |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| Finish | Matte |
| 高度 | 2.3 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 淨重 | 4.5 g |
| 寬度 | 7.1 cm |
| SKU | sb25042958484461611 |
Brand Name: CHEERFLOR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/CHEERFLOR-sc-0144557722.html
Quality: 9886990 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.